Hotmail Kaydol-Hotmail Kurulum

      Hotmail Kaydol-Hotmail Kurulum için 56 yorum

Hotmail Kaydol;
Bu makalemde sizlere en hizli şekilde nasıl hotmail hesabi açılır onu anlatacam.Anlatmadan önce sizlere biraz e posta hesabının nasıl oluşturulduğu bilgiler yer alacak.Hotmail elektronik e posta 1995 yılında kurulurken yapım aşamasında iken kendini daha iyi geliştirerek dünyaya tanıtıldı 1 yıl içinde ve tamamen kullanılır hale getirildi. Ortak arayışına giren ortak yeni bir isim bularak Outlook ile anlaşarak başlanmıştır.
Hotmail Kur;
Kurucularından olan iki ortak Jack ve Sabeer kurdukları servisleri için isim arayışına girerken akılda kalıcı olması için HTML kodlarından yola cıkarak (H-o-t-m-a-i-l) adını alarak günümüzde sosyal medya ağlarında en çok işimize yarıyan email postalarımızdan biridir.Sizleri sabırsızlaştırmadan şimdi isterseniz nasıl hotmail hesabı acıcaz adım adım e-posta hesabımızı oluşturalım.
Hotmail Kurulum;
1. İlk başta Hotmail hesabına giriş yapıyoruz.
2. Ardından karşınıza form cıkacak bu formu istenildiği gibi sırasına göre takma ad veya kendi isminiz ile kullanabilirsiniz.
3. Sizden form’dan istenen bilgiler söyle; Ad-soyad,kullanmak istediğiniz kullanıcı adınız yani e-posta adresiniz.Kullanmak istediğiniz Şifre,Doğum tarihiniz,Ülke,Telefon numarası ve Cinsiyetiniz gibi bilgiler istemektedir.
4. Arkadaşlar form’daki bilgileri eksiksiz bir şekilde girdiketn sonra sizlerden en altta bir bilgi daha istiyor bot olmadığınız kanıtlamak için (Harf ve rakamlar) göreceksiniz.Bu harflerini istenildiği gibi eksiksiz bir şekilde kutucuğa gireceksiniz ve bot değilim botunu tıklayarak Hesap oluştur botonunu tıklayarak hesap oluşturmuş bulunmaktasınız eğer kutucuktakı harf ve rakamları anlamıyorsanız yeniden isteme botonunu tıklayarak yeni harf ve rakamları göreceksınız.
5.Anlamadıysanız eğer yorum kısmından bizlere ulaşarak sizlere yardımcı oluruz hemen sizlere dönüş yapılarak sizlere kısa zamanda e-posta adresi oluştururuz.
Şifre Kısmında Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar;
1. Şifrenizi oluştururken en az 8(sekiz) haneli olmak zorunluluğu bulunmaktadır.
2. Şifrenizi oluştururken küçük harf,büyük harf ve rakam olmak bulundurmak gereklidir.
3. Kendinize özgü şifrelerinizi kullanmak ve akılda kalıcı şifreleri tercih etmenizde fayda var bunların başlıca nedenleri hesabınızın kötü insanların ellerine gecme olasılığı en düşük seviyeye getirebilirsiniz bunları önlemek için 123456789 gibi şifreleri kesinlikte kullanmayınız tavsiye etmiyoruz.Tahmin edilmesi zor şifreleri tercih ediniz dediğim gibi büyük harf rakam ve büyük harkleri kullanınız. E-posta adresiniz calınırsa bütün sosyal mesya hesabınız kötü emelli kişilerin eline gecer.
4. Yapamadığınız herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere yorum kısmından ulaşarak problemi söyledikten sonra sizlere en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere yardımcı olacağiz.

56 thoughts on “Hotmail Kaydol-Hotmail Kurulum

   1. admin Post author

    Bedri Bey tekrardan almak istiyorsanız yapmanız gerekn bilgiler şunlar; Telefon numaranız e posta adresinize tanımlımıydı? Yedek e posta adresini tanımlamışmıydınız. gizli soru’yu hatırlıyormusunuz bunları hatırlıyorsanız geri alma şansınız var.

    Reply
 1. Serkan

  Ben daha once kullandigim adresimi cihaz degisikkkgi yaptim suan kullanamiyorumSunucu baglanamiyor diyor ne yapmam gerekiyor yardimci olurmusunuz

  Reply
 2. Samet

  Telefonum güvenlik ayarlarına girmiştim telefon ağırlaştı düzelir diye..şimdi bulamıyorum hesabımı hatırlamıyorum Facebook u açamıyorum Facebook u buluyorum ama e-posta ya şifre gönderdik diyor kodu girin ama e-posta mı bilmiyorum

  Reply
 3. Sevda bilge

  Hesabın başkasının elinde bana yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok zordurumdayim ve geri almak istiyorum hesabımı elimden aldılar ve geri alamıyorum yardımcınız olursa sevinirim tsk ederim simdikten iyi aksamlar

  Reply
  1. admin Post author

   Yasemin hanım email hesabınızı açmak için telefon numarası yada yedek email hesabınız ile giriş yapmayı deneyiniz.

   Reply
  1. admin Post author

   Emine Hanım aslında aynı mobilden bakılınca farklıymış gibi görünüyor.Adımları takip ederek yeni hotmail hesabınızı acabilirisiniz iyi günler.

   Reply
 4. Yucel

  Arkadaslar hotmail hesabım daki eski telefonumu kapattım yeni telefon notu nasıl ekliyebilirim ?ve suan hotmail engelli olduğun dan go dedikleri şifre yenileme msj eski telefonu ma gidi yor yardimci olurmusunuz taklr

  Reply
 5. bahar

  instegram hesabimi acamiyorum kullanici adim gözüküyor ama sifremi unuttugum icin giremiyorum e-posta ya şifre gönderdik diyor kodu girin ama e-posta mı bilmiyorum e postama giden mesajlara ulasamiyorum

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir