Eposta Kaydol E Posta Giriş

      Eposta Kaydol E Posta Giriş için 22 yorum

                                                  Eposta Kaydol E Posta Giriş

E Posta Al konumuzda mail adresi alabileceğiniz e posta servislerini toplu olarak bulabileceksiniz. Özellikle interneti yeni kullanmaya başlayan insanlar e posta adresi alırken zorlanabiliyorlar. Bunun için açılan sitemizde birçok e posta servisinden nasıl e posta alınacağını anlatıyoruz. Bu yazıda da bu servislerin hepsinin teker teker avantajlarını anlatacağız. Sözü fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Bu yazımızda sizlere e posta kurabileceğiniz veya e posta alabileceğiniz ücretsiz mail servisleri hakkında bilgi vereceğiz. E posta almak için kullanılan başlıca siteler şunlardır; Gmail, Hotmail, Yandex. Bu sitelerden rahatlıkla e posta kurabilirsiniz. Bu mail servisleri hakkında kısa kısa bilgiler verip, buralara nasıl kayıt olacağınızı öğrenmeniz için yardım konumuzun butonunu da altlarına ekledik. O butonları ziyaret ederek ücretsiz e posta açmak için gerekli olan yardımı adım adım alabilirsiniz.

 

Hotmail E Posta Nasıl Kurulur?

Hotmail e posta servisi de en çok kullanılanlar arasındadır. Hotmail E posta servisi Microsoft şirketinindir. Hotmail üzerinden kolaylıkla e posta sahibi olabilirsiniz. Ayrıca buradan sahip olacağınız üyelikle Skype’a da kayıt olmuş olursunuz. Bu üyelik outlook üyeliği ile aynıdır. Yani daha sonra ekstradan outlook üyeliği yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca hotmail açarak msn’de açmış olursunuz. Ancak MSN 2011 yılında kapandığı için kullanamazsınız. Adım adım basit anlatımla hotmail hesabı sahibi olmak isterseniz alttaki butonu ziyaret edebilirsiniz.

 1. Öncelikle www.Hizlieposta.com  linkinden kaydolma sayfasına gidelim.
 2. Sonra bizden istenen gerekli bilgileri dolduralım. Kesin olarak doldurmanız gereken bilgilerin yanında “*” işareti vardır. * işareti olmayanları boş bırakabilirsiniz.
 3. Şifrenizde 1 büyük harf, 1 küçük harf, rakam ve özel işaret bulunmalıdır. En az 8 haneli bir şifre yazmanız gerekmektedir.
 4. Varsa telefon numaranızı yazınız. Telefon numarası yazmazsanız diğer e posta adresinizi yazmanız gerekmektedir. Sizden hiçbir ücret kesilmeyecektir. Sadece hesabınızın çalınınca yeni şifreniz telefonunuza gelecektir. Böylelikle kötü niyetli kişiler hesabınızı, facebook vesaire diğer sitelerdeki üyeliklerinizi ele geçiremezler.
 5. Tüm bunları yaptıktan sonra “Hesabımı Oluştur” butonuna basarak yeni e posta adresinizi alabilirsiniz. Hayırlı olsun.

22 thoughts on “Eposta Kaydol E Posta Giriş

  1. admin Post author

   Melis Hanım Şifrenizi geri almak için gerekli olan makalemdeki adımları takip ederek ulaşabilirsiniz.İyi Günler.

   Reply
 1. Ali

  E Posta Adresime Ulaşamıyorum Ne Zamandan beri Görmemiştim Şimdi Lazım Oldu Ancak Şifremi Çoktan Unuttum Ne Yapabilirim

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir