Email Kur

      Email Kur için 13 yorum

Email Kur,Email Kaydol
Email kur sorgunuz için bugün sizlere bu başlık altından tüm cevapları sunacak, sizlerin de bir email sahibi olması ve online işlemlerinizi yapmanıza yardım edeceğiz. E-mail kur sorgulamasına ilişkin tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz ancak öncesinde sizlere e-mail hakkında biraz bilgi verelim.
Nedir bu e-mail, ne işe yarar ve email nasıl kurulur? İfadelerine değinerek konuyu detaylandırmaya gitmemiz gerekiyor. Elektronik mail (email) hesabı almak için sizler de hiçbir ücret ödemeyecek ve yalnızca 1 dakika gibi oldukça kısa bir zamanda yeni email hesabı açmak için aşağıdaki yönlendirme linklerine tıklayabilirsiniz. Kuracağınız yeni email hesabı ile internet üzerindeki sitelere kayıt olabilir ve diğer işlemleriniz için postalar gönderebilir ve alabilirsiniz. Email kurmak için en büyük 5 büyük servisi kullanabilirsiniz. Bunların başında en sık kullanılan servis Hotmail e-mail hesabı olarak bilinir.
Hangi E-mail servisini kullanmalıyım?
Email kurmak için sizler de Hotmail, Gmail, Yahoo, Yandex, Mynet servislerinden yararlanabilirsiniz. Hotmail servisi yani Microsoft servislerinin email uzantıları zengindir. Yani Hotmail hariç yukarıda belirttiğim servislerin uzantıları aynıdır. Burada şunu demeye çalışıyorum; Gmail (Google Mail) servisinden e-mail hesap açınca sizin mail adresiniz.gmail.com olarak geçecektir. Hotmail hariç diğer tüm servisler bu şekildedir.
Hotmail Email Kur
Hotmail servisinin uzantıları farklı ve çeşitlidir. Yani örnek olarak bunu açıklayalım; ÖRN: ali@hotmail.com , ali@outlook.com, ali@windowslive.com ve son olarak Türkiye’ye özel hotmail uzantısını yani ali@hotmail.com.tr, mail adreslerini hotmailden alabilirsiniz.

Yahoo Email Kur
Yahoo üzerinden sizler de bir email hesap açmak istiyorsanız ilk önce yahoo.com adresine girmelisiniz. Yahoo ülkemizde şirketler tarafından kullanılmakta ancak bireysel vatandaşlar yani bizler de alabilmekteyiz. Yahoo resmi adresine girdiğinizde ilk olarak sizi ingilizce bir sayfa karşılayacaktır. Aynı bizdeki Mynet gibi bir sayfa fakat dili ingilizce.
Yandex Email Kur
Yandex email kurmak istiyor ve yandex mail hesap oluşturmak istiyorsanız sizler de ücretsiz bir şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yandex resmi adresine giriş yap ve ücretsiz email hesabı kur.
Yandex email hesap açarken telefon numarasını vermeseniz de olur. Yani telefon numarası istemeyen eposta veren siteler arıyorsanız yandex’e bakabilirsiniz.
Mynet Email Kur
Türkiye’nin ilk ve en büyük platform sitesi olan Mynet üzerinden sizler de bir email hesabı oluşturabilir ve bunu kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde mynet email kur isimli başlığımızda sizlere gerekli tüm bilgileri veriyoruz. Nasıl kayıt olacağınızı maddeler halinde açıklıyoruz.
Hotmail Email Hesap Nasıl Açılır?
Hotmail hesap açmak için aşağıdaki yandaki bağlantıya tıklayın. Hotmail Email Kur
Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra Hotmail Kaydol başlığımızda sizler de yeni bir email açabilir ve bunu dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
Gmail Email Hesap Nasıl Açılır?
Gmail uzantılı bir e-mail adresiniz olsun istiyorsanız sizler de bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Google üzerinden alacağınız email sayesinde Youtube, Blogger, Hangsout, Maps ve diğer tüm Google ürünlerinden yararlanabilir ve kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra ilgili yere aktarılacaksınız.
Gmail email kur
Yahoo Email Hesap Nasıl Açılır?
Yahoo email hesap nasıl açılır diyorsanız ilk önce yan taraftaki linke tıklayın. Yahoo email almak için Buraya tıkla.
Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra sizleri ingilizce kayıt sayfası bekliyor olacaktır. Burada yahoo kaydol ve yaho email hesap kurmak için bilgilerinizi yazınız.
Yahoo email kurmak için yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra dolduracağınız bilgiler sırası ile şu şekildedir;
1.First Name (Adınız)
2.Last Name (Soyadı)
3.Email Adress (kuracağınız yahoo email)
4.Password (şifreniz)
 5.+90 Mobile phone number (Telefon numaranız)
 6.Birth Month (Doğum tarih bilgilerinizi Ay-Gün-Yıl şeklinde gireceksiniz), Day, Year
 7.Gender (Cinsiyetiniz)
Yukarıdaki tüm bilgileri doğru olarak yazdıysanız şimdi ise Continue yazan yere tıklarsanız işleminiz tamamlanmış olacaktır.
Yandex Email Hesap Nasıl Açılır?
Yandex mail hesap yani yandex email hesap nasıl açılır diyor ve bunu bilmiyorsanız lütfen ilk olarak aşağıdaki linke tıklayın sizi kayıt sayfasına yönlendirelim.
Yandex email hesap açmak için buraya tıkla!
Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra yandex email almak için dolduracağınız form bilgilerini sırası ile yazıyorum;
Ad
Soyadı
Kullanmak istediğiniz email adresi
Şifreniz
Hata olmaması için şifrenizi tekrar girin
Telefon numarası (telefonunuz yoksa ilgili yerin sağına bakarsanız “Telefonum Yok” yazısı orda mevcuttur. O yazıya tıklayın.)
Şimdi burada telefon numarası olmadan kayıt olmayı göstereceğim. Telefon numarasını belirttiyseniz sadece güvenlik kodunu girip Kaydol yazısına tıklayın.
Telefonum yok işaretini seçtiysek şimdi bizden Güvenlik Sorusu isteyecektir. (sonradan şifrenizi unutursanız güvenlik sorusu ile giriş yapıp yeni şifre alabilirsiniz)
Güvenlik sorusunu seçtikten sonra hemen altında ise bu soruya bir yanıt belirtin.
Karakterleri yandaki boş kutucuğa girin.
Kaydol butonuna tıkla.
Yukarıdaki maddeleri kayıt olurken sırası ile takip ederseniz hiçbir problem ile karşılaşmazsınız. Sorun yaşama ihtimalini göz önünde bulundurarak sizleri aşağıdaki yorum alanında bekliyor olacağım. Kayıt olamayanlar aşağıya yorum yapın sizlere yardımcı olayım. Teşekkürler.

13 thoughts on “Email Kur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir